Sprawy ostateczne

Wiem, że śnię, ale nie pamiętam swoich snów.

Świat, jak mówi mój superwizor, „konfrontuje mnie z moimi słabymi punktami”. Tak naprawdę, to czuję się bardzo dobrze. Dojrzewam w bólach.  Powróciły bóle krzyża, doszły zawroty głowy, małe i większe utarczki, które tak naprawdę są kolejnymi bitwami w mojej wojnie o wewnętrzną niepodległość. Jak przypadkiem zapomnę, nad czym mam pracować, to mogę być spokojna – świat na pewno zaraz mi przypomni!

Arnold i Amy Mindellowie przyjęli moje zaproszenie na Facebooku (żeby nie było, przyjmują wszystkich). Ale ich wirtualna obecność w kontaktach jest dla mnie ważna. Przypomina mi, o co chodzi, o worldwork (pracę ze światem).

Moja babcia idzie dziś do szpitala na nowotworową operację. Od jakiegoś czasu wymieniamy ze sobą „ostateczne” listy. Na wszelki wypadek staram się powiedzieć wszystko to, co uważam za ważne.

Kochana Babciu
mocno trzymam za Ciebie kciuki i jestem dobrej myśli
mam nadzieję, że do „pogrzebowych spraw” jeszcze dużo czasu,
ale jakby co możesz być pewna, że wszystko będzie „tak jak być powinno”
(masz tu moje słowo honoru)

Wiele spraw widzę inaczej niż Ty, ale szanuję Twoją ścieżkę, której byłaś wierna przez całe życie. Wierzę, że każdy ma prawo do własnych wyborów i szukania szczęścia na swój sposób.

Ja chciałabym żyć w taki sposób, który byłby radosny i przyczyniał się choć w niewielkim stopniu do zmniejszenia cierpienia na świecie. Stąd moja pasja do pracy z ludźmi, którzy cierpią. Chciałabym wnieść do ich życia autorefleksję i radość płynącą z pełnego przeżywania, tańca, bycia blisko z innymi ludźmi

co do płakania, to mi płacz przynosi ulgę i ukojenie w trudnych momentach
traktuję płacz jako znak mojej wrażliwości, której się nie wstydzę nawet powiem więcej, dzięki tej wrażliwości mogę być tym kim jestem

jeszcze raz mocno Cię ściskam
z miłością,
Ola

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s